Traťový rekord
00:49:08 (2011)
Václav Bitala

Reportáž z IV. ročníku závodu

Již tradičně, druhou sobotu v září, se konal IV. ročník běhu Chuchelnou. Na trať hlavního závodu se vydalo 72 běžců a běžkyň, absolutním vítězem se stal s časem 0:53:15 Robert Antczuk v těsném závěsu následován Tomaszem Wrobelem. První z žen doběhla Kateřina Bluchová s časem 1:00:13. Vysoká účast byla taktéž v dětských kategoriích, kdy se účastnilo 22 dětí. Letošní ročník si zaběhl i nejstarší účastník František Zikeš.

Počasí jak je na chuchelnické zvykem bylo oblačné, pro běžecké podmínky však ideální. Početná byla i výprava turistů. Nikdo se neztratil, do cíle doběhli všichni běžci.

Výsledky běhu budou uveřejněny zde na webu během dneška, fotografie budou postupně přidávány z různých zdrojů.

Všem zúčastněným běžcům, turistům a dobrovolníkům na trati tímto děkujeme za spolupráci, IV. běhu Chuchelnou lze považovat za úspěšný a těšíme se na shledání v příštím roce.